26-600 Radom

ul. Limanowskiego 42

tel./fax. sekretariat:

(48) 362 62 76

centrala: (48) 362 11 27 do 29

 

Oddziały terenowe RCKiK:

Grójec
ul. Piotra Skargi 10
tel. (48) 664 93 75 

 Kozienice
ul. gen. W. Sikorskiego 10  
tel. (48) 614 81 95 

0 Rh +
0 Rh -
A Rh +
A Rh -
B Rh +
B Rh -
AB Rh +
AB Rh -

strona główna

TwitterFacebook

„Twoja krew – to dar życia”

Szanowni Państwo !

 

Krwiolecznictwo jest bardzo ważną dziedziną medycyny, wspomagającą działania lekarzy różnych specjalności. Na co dzień niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że krew jest lekiem ratującym ludzkie życie, zaś jej jedynym i niezastąpionym źródłem jest człowiek. Krew jest potrzebna codziennie, ponieważ jest bezcennym lekiem, którego mimo wielu prób i ogromnego postępu w medycynie nie udało się wytworzyć poza ustrojem człowieka.

: : czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

Fotobudka w naszym Centrum – Oddaj krew i zrób sobie zdjęcie!!!

TwitterFacebook

Drogi Krwiodawco odwiedź nasze Centrum, oddaj krew i zrób sobie zdjęcie!!

Wszyscy którzy w dniach 5-9 grudnia br. odwiedzą nasze Centrum i oddadzą krew bądź jej składniki będą mieli możliwość zrobienia sobie zdjęcia w fotobudce.  

Zapraszamy serdecznie!!!

 

: : czytaj dalej Fotobudka w naszym Centrum – Oddaj krew i zrób sobie zdjęcie!!!

Darmowe bilety komunikacji miejskiej w Radomiu!!!

logo-mzdik-01
TwitterFacebook

   Drodzy Krwiodawcy udało się!!!

Darmowe przejazdy komunikacją miejską w Radomiu już po 18 litrach.

 

  Zmiana dotyczy Krwiodawców – mężczyzn.  Do tej pory obowiązywał próg 25 litrów krwi pełnej bądź odpowiadającej tej objętości ilości innych składników.

    Od 1 stycznia 2017 r.  zgodnie z Uchwałą Nr 393/2016 Rady Miejskiej w Radomiu z dnia 7 listopada 2016 r. darmowe przejazdy dla mężczyzn będą przysługiwały Zasłużonemu Honorowemu Dawcy Krwi po 18 litrach krwi pełnej lub odpowiadające tej objętości ilości innych składników.

    Zmiana nie dotyczy kobiet. Tak jak było to do tej pory kobietom po oddaniu 15 litrów krwi pełnej lub odpowiadające tej objętości ilości innych składników przysługuje prawo do korzystania z darmowych przejazdów komunikacją miejską w Radomiu.

 

: : czytaj dalej Darmowe bilety komunikacji miejskiej w Radomiu!!!

Drodzy Krwiodawcy dziękujemy!!

dsc_0521
TwitterFacebook

   Drodzy Krwiodawcy pragniemy Wam z całego serca podziękować za okazane serca, za szlachetność i bezinteresowność w niesieniu pomocy drugiemu człowiekowi. Dziękujemy Wam serdecznie za to, że w Dniach Honorowego Krwiodawstwa byliście z Nami.

   Niech Wasza wola niesienia dobra oraz wszystkie dary serca, które czynicie będą wzorem do naśladowania przez przyszłych Krwiodawców.

 

: : czytaj dalej Drodzy Krwiodawcy dziękujemy!!

Uwaga!! Gadżetomania!!!

dsc_0580
TwitterFacebook

Drodzy Krwiodawcy przygotowaliśmy dla Was miłą niespodziankę.

W dniach od 28.11 do 09.12 br.  dla wszystkich, którzy zgłoszą się do naszego Centrum oraz Oddziałów Terenowych i oddadzą krew bądź jej składniki przygotowaliśmy upominki – niespodzianki. Każdego dnia czekają inne upominki!!!

Zapraszamy do śledzenia naszego fanpage na Facebooku, każdego dnia pojawi się krótka informacja jaki upominek przygotowaliśmy na kolejny dzień.

Zapraszamy serdecznie!!!

: : czytaj dalej Uwaga!! Gadżetomania!!!

„Rozgrzejmy nasze serca”

15128847_1449365068425710_4554862260503713342_o
TwitterFacebook

Drodzy Krwiodawcy :)

Rusza akcja „Rozgrzejmy nasze serca!” organizowana wspólnie przez Narodowe Centrum Krwi oraz markę Gorący Kubek Knorr – Krwiodawcy, którzy odwiedzą nasze Centrum bądź  Oddziały Terenowe i oddadzą  krew, w ramach podziękowania otrzymają Gorący Kubek Knorr. (akcja potrwa do wyczerpania zapasów).

 

Wspólnie „Rozgrzejmy nasze serca” 

Liczba produktów ograniczona.

 

: : czytaj dalej „Rozgrzejmy nasze serca”

Strona 1 z 4112345...102030...Ostatnia »

WSPÓŁPRACA

NCK
Ministerstwo Zdrowia
Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020"finansowany przez ministra zdrowia