26-600 Radom

ul. Limanowskiego 42

tel./fax. sekretariat:

(48) 362 62 76

centrala: (48) 362 11 27 do 29

 

Oddziały terenowe RCKiK:

Grójec
ul. Piotra Skargi 10
tel. (48) 664 93 75 

 Kozienice
ul. gen. W. Sikorskiego 10  
tel. (48) 614 81 95 

0 Rh +
0 Rh -
A Rh +
A Rh -
B Rh +
B Rh -
AB Rh +
AB Rh -

strona główna

TwitterFacebook

„Twoja krew – to dar życia”

Szanowni Państwo !

 

Krwiolecznictwo jest bardzo ważną dziedziną medycyny, wspomagającą działania lekarzy różnych specjalności. Na co dzień niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że krew jest lekiem ratującym ludzkie życie, zaś jej jedynym i niezastąpionym źródłem jest człowiek. Krew jest potrzebna codziennie, ponieważ jest bezcennym lekiem, którego mimo wielu prób i ogromnego postępu w medycynie nie udało się wytworzyć poza ustrojem człowieka.

: : czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

Uwaga

TwitterFacebook

   Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr Konrada Vietha w Radomiu ogłasza pisemny przetarg na zbycie w drodze sprzedaży aktywów trwałych, będących jego własnością. 

Przedmiotem sprzedaży są:

  • Automatyczna prasa do preparatyki krwi Compomat G4, rok produkcji 2006
  • Automatyczna prasa do preparatyki krwi Compomat G4, rok produkcji 2006
  • Automatyczna prasa do preparatyki krwi Compomat G4, rok produkcji 2003
  • Automatyczna prasa do preparatyki krwi Compomat G4, rok produkcji 2003

 

: : czytaj dalej Uwaga

Uwaga!!!

TwitterFacebook

Drodzy Krwiodawcy planowane na dzień 19.10.2016 r. i 20.10.2016 r. akcje poboru krwi przy Placu Jagiellońskim w Radomiu zostały odwołane.
Przepraszamy za zmiany.

: : czytaj dalej Uwaga!!!

Lider Regionu 2016

dsc_0506
TwitterFacebook

    23 września w Sali Koncertowej Zespołu Szkół Muzycznych  im. Oskara Kolberga w Radomiu odbyła się uroczysta gala z okazji wręczenia nagród w dorocznym konkursie organizowanym przez redakcję Echa Dnia – Liderzy Regionu. Redakcja „Echa Dnia” już po raz dziesiąty nagrodziła firmy i instytucje tytułem Lidera Regionu.

    Wśród laureatów są znane, duże przedsiębiorstwa jak i mniejsze podmioty gospodarcze, które osiągnęły bardzo dobre wyniki w porównaniu ze swoimi konkurentami na rynku. Nasze Centrum zdobyło tytuł Lidera w kategorii Wizytówka Regionu.

: : czytaj dalej Lider Regionu 2016

Szanowni Kandydaci na Dawców Szpiku

TwitterFacebook

   Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr Konrada Vietha w Radomiu uprzejmie informuje, iż tymczasowo wstrzymuje od dnia 15.09.2016r. do dnia 31.12.2016r. rejestrację, kwalifikację i pobór próbek od kandydatów na dawców szpiku. 

   Decyzja ta wynika z zalecenia Ośrodka Dawców Szpiku przy Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach, z którym Centrum współpracuje w zakresie rekrutacji potencjalnych dawców szpiku. 

: : czytaj dalej Szanowni Kandydaci na Dawców Szpiku

Trwa konkurs „Łączy nas czerwona nitka”

apka
TwitterFacebook

   Drodzy Krwiodawcy jednym z elementów tegorocznej odsłony ogólnopolskiej kampanii „Twoja krew, moje życie” jest aplikacja facebookowa „Łączy nas czerwona nitka”. Do końca tego tygodnia potrwa bazujący na niej konkurs, w którym nagrodą są gadżety związane z kampanią.

: : czytaj dalej Trwa konkurs „Łączy nas czerwona nitka”

VI Edycja Konkursu Szkoła Przyjazna Honorowemu Krwiodawstwu

TwitterFacebook

   Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. dr Konrada Vietha w Radomiu w związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2016/2017 serdecznie zaprasza do kontynuowania tak szlachetnej działalności, jaką jest promowanie idei honorowego krwiodawstwa oraz dawstwa szpiku wśród młodzieży.

   Dlatego też, licząc na dalszą, owocną współpracę związaną z organizowaniem akcji poboru krwi oraz rejestrowania potencjalnych dawców szpiku na terenie placówki, chcemy zachęcić do wzięcia udziału w VI edycji Konkursu „ Szkoła przyjazna Honorowemu Krwiodawstwu ”kierowanego do szkół ponadgimnazjalnych, policealnych oraz uczelni wyższych.

: : czytaj dalej VI Edycja Konkursu Szkoła Przyjazna Honorowemu Krwiodawstwu

Strona 1 z 4012345...102030...Ostatnia »

WSPÓŁPRACA

NCK
Ministerstwo Zdrowia
Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020"finansowany przez ministra zdrowia