26-600 Radom

ul. Limanowskiego 42

tel./fax. sekretariat:

(48) 362 62 76

centrala: (48) 362 11 27 do 29

 

Oddziały terenowe RCKiK:

Grójec
ul. Piotra Skargi 10
tel. (48) 664 93 75 

 Kozienice
ul. gen. W. Sikorskiego 10  
tel. (48) 614 81 95 

0 Rh +
0 Rh -
A Rh +
A Rh -
B Rh +
B Rh -
AB Rh +
AB Rh -

strona główna

TwitterFacebook

„Twoja krew – to dar życia”

Szanowni Państwo !

 

Krwiolecznictwo jest bardzo ważną dziedziną medycyny, wspomagającą działania lekarzy różnych specjalności. Na co dzień niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że krew jest lekiem ratującym ludzkie życie, zaś jej jedynym i niezastąpionym źródłem jest człowiek. Krew jest potrzebna codziennie, ponieważ jest bezcennym lekiem, którego mimo wielu prób i ogromnego postępu w medycynie nie udało się wytworzyć poza ustrojem człowieka.

: : czytaj dalej

AKTUALNOŚCI

Informacja !

TwitterFacebook

  Drodzy Krwiodawcy, informujemy iż planowana akcja poboru krwi w dniu 19.08.2016r. (piątek) przy Placu Jagiellońskim w Radomiu, została ODWOŁANA.
Przepraszamy za zmiany.

: : czytaj dalej Informacja !

INFORMACJA DLA HONOROWYCH DAWCÓW KRWI

TwitterFacebook

 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa  im. dr Konrada Vietha w Radomiu uprzejmie informuje, iż od dnia 01.08.2016r. do odwołania,

wstrzymuje pobór osocza immunizowanego anty-D.

: : czytaj dalej INFORMACJA DLA HONOROWYCH DAWCÓW KRWI

Drodzy Krwiodawcy w zdrowym ciele zdrowy duch!

popgym
TwitterFacebook

    Miło nam poinformować, iż Klub Pop Gym  Sport & Health Premium Club przygotował niespodziankę dla wszystkich Krwiodawców, którzy oddadzą krew w okresie letnim,  w każdy wtorek tygodnia począwszy od 5 lipca br. (do wyczerpania zapasów) w siedzibie naszego Centrum.

: : czytaj dalej Drodzy Krwiodawcy w zdrowym ciele zdrowy duch!

Weź udział w próbie pobicia rekordu Polski w oddawaniu krwi

plakat ozarwó mazowiecki
TwitterFacebook

    25 czerwca br. w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się próba pobicia niezwykłego rekordu Polski w ilości oddanej honorowo krwi.

    Wydarzenie będzie miało miejsce podczas Wielkiego Pikniku Krwiodawstwa, który organizuje Klub HDK PCK „Strażak” we współpracy z Powiatem Warszawskim Zachodnim. Honorowy patronat nad imprezą objęli Marszałek Województwa Mazowieckiego i Wojewoda Mazowiecki. 

: : czytaj dalej Weź udział w próbie pobicia rekordu Polski w oddawaniu krwi

TwitterFacebook

   Drodzy Krwiodawcy z dniem 20 czerwca br. letnie akcje wyjazdowe przy Poczcie Polskiej w Radomiu oraz Placu Konstytucji 3-go Maja w Radomiu zostały odwołane.

 

Od 20 czerwca br. do 29 października br. krew będzie można oddać codziennie od poniedziałku do soboty ( pięć dni w tygodniu)  oprócz wtorków w ambulansie ustawionym przy Placu Jagiellońskim w Radomiu w godz. 11.30-17.00.

: : czytaj dalej

Twoja krew, moje życie

twoja-krew-moja-sprawa
TwitterFacebook

Kampania społeczna „Twoja krew, moje życie” ruszyła pełną parą!!

 

Chwyć Czerwoną Nitkę: przyłącz się do sieci ludzi, którzy oddając krew, sprawiają, że wszyscy możemy czuć się bezpieczniej.

 

: : czytaj dalej Twoja krew, moje życie

Strona 1 z 4112345...102030...Ostatnia »

WSPÓŁPRACA

NCK
Ministerstwo Zdrowia
Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020"finansowany przez ministra zdrowia