26-600 Radom

ul. Limanowskiego 42

tel./fax. sekretariat:

(48) 362 62 76

centrala: (48) 362 11 27 do 29

 

Oddziały terenowe RCKiK:

Grójec
ul. Piotra Skargi 10
tel. (48) 664 93 75 

 Kozienice
ul. gen. W. Sikorskiego 10  
tel. (48) 614 81 95 

0 Rh +
0 Rh -
A Rh +
A Rh -
B Rh +
B Rh -
AB Rh +
AB Rh -
Wystarczająca ilość
Średnia ilość
Stan niski
Stan bardzo niski

Działania w regionie

Tłumy podczas akcji poboru krwi w Warce

    08 maja br. przy Parafii św. Mikołaja w Warce miała miejsce akcja poboru krwi z przeznaczeniem dla chorej Igi Rosołowskiej. Tego dnia udało nam się pozyskać ponad 51 litrów krwi pełnej od 115 osób.   

: : czytaj dalej

Zbiórka krwi – Rynek Wielki Szydłowiec

    W dniu 24 kwietnia br. na Rynku Wielkim w Szydłowcu odbył się II SZYDŁOWIECKI MARSZ ŻYCIA. Wydarzeniu towarzyszyła akcja poboru krwi oraz wiele innych atrakcji. Tego dnia można było skorzystać z mammografu ustawionego na Rynku, czy wykonać pomiar cukru w naszym mobilnym punkcie krwi jak i oczywiście oddać krew.

: : czytaj dalej

Akcja poboru krwi w Mirowie Starym

   06 marca br. po raz pierwszy nasza ambulans zawitał w gminie Mirów.  Akcję zorganizowało Stowarzyszenie Honorowi Dawcy Krwi Ziemi Szydłowieckiej, Przewodnicząca Rady Powiatu w Szydłowcu Anita Gołosz  oraz Ksiądz Kanonik Grzegorz Stępień proboszcz  Parafii pod wezwaniem Matki Bożej Częstochowskiej w Mirowie Starym. Tego dnia udało nam się pozyskać ponad 11 litrów krwi pełnej od 25 krwiodawców. Przy okazji zbiórki Prezes Stowarzyszenia Jerzy Gawor złożył życzenia, wręczył kwiaty i wazony z okazji Dnia Kobiet – Paniom uczestniczącym w organizacji i obsłudze akcji.

: : czytaj dalej

Akcja poboru krwi w Jedlińsku

    W dniu 5 marca br. nasz mobilny punkt poboru krwi zawitał na Rynek w Jedlińsku. Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli tego dnia pozyskaliśmy ponad 27 litrów krwi pełnej od 62 osób. Akcja pod hasłem „Oddaj krew. Podziel się życiem” zorganizowana była na rzecz Krzysztofa Bujanowicza z Gutowa.

: : czytaj dalej

Walentynkowa akcja poboru krwi w Warce!!

   Niespełna 30 litrów krwi od 51 krwiodawców udało nam się pozyskać 14 lutego podczas Walentynkowej akcji poboru krwi przy Parafii pw Mikołaja Biskupa w Warce. Organizator akcji Pan Antoni Świdnicki Prezes Klubu HDK Zdrowie w Warce jak zwykle stanął na wysokości zadania. Każdy krwiodawca tego dnia za oddaną krew otrzymał walentynkową niespodziankę.  

: : czytaj dalej

Szydłowiec – akcja poboru krwi

   W dniu 22 listopada br. nasz mobilny punkt poboru krwi zawitał już po raz kolejny w tym roku na Rynek Wielki w Szydłowcu. Oprócz poboru krwi akcji towarzyszyło przedsięwzięcie – loteria fantowa, której celem była zbiórka pieniędzy dla chorej Kingi.

: : czytaj dalej

Strona 1 z 3123

WSPÓŁPRACA

NCK
Ministerstwo Zdrowia
Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020"finansowany przez ministra zdrowia