TwitterFacebook

26-600 Radom

ul. Limanowskiego 42

tel./fax. sekretariat:

(48) 362 62 76

centrala: (48) 362 11 27 do 29

 

Oddziały terenowe RCKiK:

Grójec
ul. Piotra Skargi 10
tel. (48) 664 93 75 

 Kozienice
ul. gen. W. Sikorskiego 10  
tel. (48) 614 81 95 

0 Rh +
0 Rh -
A Rh +
A Rh -
B Rh +
B Rh -
AB Rh +
AB Rh -
Wystarczająca ilość
Średnia ilość
Stan niski
Stan bardzo niski

„Oddaj krew, Odbierz książkę”

TwitterFacebook

Już od dzisiaj w Naszym Centrum Krwiodawstwa rusza akcja :

„Oddaj krew, Odbierz Książkę”

Fundacja Zaczytani org. we współpracy z Narodowym Centrum Krwi oraz RCKiK w Radomiu serdecznie zapraszają do udziału w Programie Zaczytani Dawcy.

 

od 24 lipca 2017r.

w siedzibie RCKiK w Radomiu oraz w Oddziałach Terenowych w Grójcu i Kozienicach na osoby, które oddadzą krew czekają książki (wydawane do wyczerpania zapasów ).

Krwiodawcy mogą odebrać książkę w podziękowaniu za oddanie krwi i jej składników.

 

 

Projekt jest realizowany z 21 Regionalnymi Centrami Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w całej Polsce. Program objął Honorowym Patronatem Minister Zdrowia.

Fundacja Zaczytani org. prowadzi akcje mające na celu zbiórki książek dla dzieci przebywających w naszych szpitalach. Rozszerzając swoją działalność pracownicy Fundacji postanowili także przygotować upominki w postaci książek dla Honorowych Dawców Krwi, którzy na co dzień ratują nie jedno ludzkie życie.

Z tego miejsca dziękujemy Fundacji Zaczytani org. za docenienie trudu jaki Honorowi Dawcy Krwi wkładają w rozwój krwiodawstwa i krwiolecznictwa, a Was zapraszamy do udziału w programie !

WSPÓŁPRACA

NCK
Ministerstwo Zdrowia
Program polityki zdrowotnej "Zapewnienie samowystarczalności Rzeczypospolitej Polskiej w krew i jej składniki na lata 2015-2020"finansowany przez ministra zdrowia